Fotografie Stanislav Dědina

Svatební fotografie

Připravím pro Vás fotografie z vašeho svatebního dne plného štěstí a emocí.  Svatební den je pro mnoho z nás jeden z nejdůležitějších, tak proč nemít kreativní, osobité a precizně zpracované fotografie. Momentky, které budou odrážet Vaše pocity.  Fotografie, které zachytí vše do nejmenšího detailu. Stylizované fotografie, na kterých budete ten nejkrásnější a nejšťastnější pár. A především fotografie, které budou respektovat Vaše přání .  Chcete mít právě tak zachycený Váš svatební den, jste na správné adrese!
Pro nejvyšší  kvalitu snímků , fotografuji do formátu RAW. Fotografie standardně dodávám v rozměru 13x18 cm + upravené na CD/DVD ve velikosti pro tisk a zmenšené pro pohodlné prohlížení na TV. Navíc v případě zájmu nabízím webovou galerii výběru fotografií zpřístupněnou heslem na svých stránkách, pro Vás a Vaše přátele.
Práce fotografa nekončí odchodem z Vaší svatby, naopak začíná čas zpracování, výběru výsledné kolekce a retuše. Tento čas většinou přesáhne čas strávený focením. Tento čas je již zahrnut v cenových kalkulacích.

Varianta 1

Příjezd, obřad, portrétní fotografie (novomanželé, skupiny).
Cca 30ks upravených, vyretušovaných fotografií 13x18cm + CD/DVD se všemi zdařilými záběry (cca150). Celkový čas focení 1-2hod.
Cena: 4000 Kč

Varianta 2

Příjezd, obřad, portrétní fotografie (novomanželé, skupiny)+focení příprav nevěsty nebo oběd a krájení dortu. Cca 50ks upravených, vyretušovaných fotografií 13x18cm + CD/DVD se všemi zdařilými záběry (cca200-300). Celkový čas focení 3-5hod. 
Cena: 6000 Kč

Varianta 3

Fotografie z celého svatebního dne.
Cca 150ks upravených, vyretušovaných fotografií 13x18cm + CD/DVD se všemi zdařilými záběry (cca300-400). Celkový čas focení 6-10hod. 
Cena: 8000 Kč
Jiné varianty možné domluvit osobně,e-mailem ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) či telefonicky na tel. 775645761.